11-13 Nisan 2019 │ Hilton İstanbul Convention & Exhibition Center


Yeni konuşmacılarımız kesinleştikçe haberdar olmak için sayfamızı takipte kalın!



Konferanslar



A. Güliz Bilgin Altınöz
ODTÜ, Kültürel Miras Koruma Lisansüstü Programı, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü


Ahmet Taşağıl
Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölüm Başkanı


Alessandro Bianchi
Proje Teknik Destek Ekibi Takım Lideri


Alessandro Zanini
Başkan,Assorestauro


Alex Susanna
Expona Museum Exhibition Network CEO


Alpaslan Hamdi Kuzucuoğlu
Akademisyen


Andrea Griletto
Assorestauro Teknik Müdürü


Belgin Akın
İstanbul Oyuncak Müzesi Müdürü


Berkan Karpat
Haus der Kunst Müzesi Sanatçılar Kurumu Başkanı


Carlo Marina
İtalya Ekonomik Kalkınma Bakanlığı


Demet Binan
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektör Yardımcısı


Emre Karaalioğlu
Kültür ve Turizm Uzmanı / Mimar


Fatma Sezin Doğruer
Kültür ve Turizm Uzmanı/Mimar


Fethiye Erbay
İstanbul Üniversitesi Müzecilik Bölümü Başkanı


Francesca Brancaccio
B5 Srl


Funda Akkuş
İç Mimar


Gabriel-Henry-Nikoro
African Heritage and Global Peace Initiative Kurucu Başkanı


Garip Ay
Ebru Sanatçısı


Gaybulla Boboyorov
Ali Şir Nevai Üniversitesi Öğretim Üyesi


Halime Nevhiz Koyukan
Yüksek Mimar


Handan İnci
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü


Hilary Knight
Tate Museum Dijital İçerikler Direkötürü


İbrahim Halil Korkmaz
Anadolu Kültürel Girişimcilik İcra Kurulu Başkanı


İlber Ortaylı
Tarihçi ve Yazar


İlkay İvgin
Arkeolog-Konservatör


K. Taha Hülagü
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Müzeler Şube Müdürü


Kadyrali Konkobaev
Uluslararası Türk Konseyi Kırgızistan Temsilcisi


Karzhaubay Sartkozha
L.N Gumilev Avrasya Milli Üniversitesi Turkoloji ve Altayistika Araştırma Merkezi Müdürü


Kemal Kaptaner
Kültür AŞ Genel Müdürü


Klaus Kornblum
Tonwelt GmbH Başkan Yardımcısı


M.Özalp Birol
Genel Müdür, Suna ve İnan Kıraç Vakfı Kültür ve Sanat İşletmesi


Marc Tamschick
Tamschick Media + Space GmbH CEO


Mehmet Özdoğan
Arkeolog


Mohamed Abd El-Maguid
ICOM Mısır Başkan Yardımcısı


Murat Yalçın Çebi
Mimar,Vakıflar Genel Müdürlüğü,İstanbul 1.Bölge Müdürlüğü,Sanat Eserleri ve Yapı İşleri Şube Md.V.


Mürsel Sarı
Vakıflar Genel Müdürlüğü,İstanbul Vakıflar 1.Bölge Müdürü


Nazan Gezer
Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi Müdürü


Neriman Şahin Güçhan
ODTÜ Kültürel Miras Koruma Lisansüstü Programı, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü


Nezih Başgelen
Arkeolog, Arkeoloji ve Sanat Yayınları Başkanı


Nicola Berlucchi
Studio Berlucchi


Oktay Özel
İnşaat Mühendisi,Vakıflar Genel Müdürlüğü,İstanbul 1.Bölge Müdürlüğü


Olcay Aydemir
İstanbul Rölöve ve Anıtlar Müdürü


Osman Demir
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü Öğretim Üyesi


Oylum Tuncelli
KOÜ Öğretim Üyesi


Ömer Faruk Sert
İnşaat Yük.Mühendisi,Vakıflar Genel Müdürlüğü,İstanbul 1.Bölge Müdürlüğü


Recep Karadağ
Kültürel Mirasın Dostları Derneği (KUMID) Üyesi, İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi


Salih Doğan
Müzeci & Yönetici / Kültür A.Ş. - Müzeler - Panoroma1453 Tarih Müzesi & Topkapı Türk Dünyası Müzesi”


Saner Kırık
Profesyonel Kanal Satış Direktörü,Signfy Türkiye


Sedat Saygı
Yüksek Mimar


Selma Dölek
Gökyay Satranç Müzesi Müdürü


Serap Sevgi
Yüksek Mimar


Serkan Gedük
Konservatör, Restoratör, Küratör


Sinan Genim
Dr.Mimar


Suat Faruk Giray
Vakıflar Genel Müdürlüğü Sanat Eserleri ve Yapı İşleri Daire Başkanı


Şafak Çakmak
Yüksek Mimar


Uğur Genç
Konservatör, Restoratör


Utku Yücel
Y. Mimar, Vakıflar Genel Müdürlüğü, İstanbul 1. Bölge Müdürlüğü


Üftade Muşkara
KOÜ Öğretim Üyesi

MİRAS SOHBETLERİ



Atalay Baykan
İnşaat Mühendisi, Vakıflar Genel Müdürlüğü,İstanbul 1.Bölge Müdürlüğü


Bengin Bilici
Sanat Tarihçisi, Kültür Varlıklarını Koruma Uzmanı


Bilge Işık
UNESCO ICOMOS ISCEAH Kerpic Yapılar Uluslararası Bilim Kurulu Üyesi


Deniz Çeliker
Süleyman Demirel Üni. Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü Öğretim Üyesi


Ege Uluca Tümer
Kıbrıs Kültürel Miras Teknik Komitesi (TCCH) Danışma Kurulu Üyesi


Emine Torgan Güzel
KUMİD Üyesi ve DATU Laboratuvar Müdürü


Gizem Özgümüş
Mimar, Vakıflar Genel Müdürlüğü, İstanbul 1. Bölge Müdürlüğü


Günseli Kato
Minyatur Sanatçısı


Hayri Fehmi Yılmaz
Sanat Tarihçisi


Mustafa Genç
Süleyman Demirel Üni. Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Öğretim Üyesi


Müge Bahçeci
KORDER Yönetim Kurulu Başkanı


Pelin Şahin Tekinalp
ASTAD Yönetim Kurulu Başkanı


Sedat Bornovalı
Sanat Tarihçisi,Rehber


Semra Hillez Halifeoğlu
Mimar, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Diyarbakır Bölge Müdürlüğü


Serap Ekizler Sönmez
İslam Geometrik Desenler Uzmanı

Atölyeler



Alev Ayaokur
Koç Üniversitesi VEKAM Araştırma ve Eğitim Programları Uzmanı


Arda Haçaduryan
Mega Danışmanlık Teknik Servis Müdürü


Duygu Kevser Karadağ
Koç Üniversitesi VEKAM Birim Kütüphanecisi


E.Efe Bağcı
Mega Danışmanlık Teknik Destek Uzmanı


Gürcan Mavili
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü


Metin Keskin
Yüksek Mimar


Vittorio Bresciani
Bresciani SRL Kurucu Üye

©2015 Heritage. BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TOBB (TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ) DENETIMINDE DÜZENLENMEKTEDİR.
Bu Fuar TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş tarafından organize edilmektedir.