15-17 Mayıs 2024│İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

 3-5 Mayıs 2023│İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

Neden Katılmalısınız ?

• T. C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenmekte olan fuarımıza her yıl bakanlığın ilgili kurum ve müdürlüklerinin, yerel yönetim yetkililerinin, üniversitelerin iştiraki ile Türkiye’de gerçekleşecek arkeoloji, restorasyon, müze ve kütüphane projelerinden haberdar olma, yetkililerle tanışma imkanına sahip olacaksınız.

• Her yıl özel bir alanda düzenlenen B2B Toplantıları ile sadece fuar katılımcılarına özel ikili iş görüşmelerine katılabilecek, Türkiye ve yurtdışından gelen onlarca firmayla tanışma imkanına sahip olabileceksiniz.

• Fuar katılımı sağlayan firma veya kurumun bilgisi Kültür Mirası Platformu’nun sahip olduğu 35.000+ sektör profesyoneli ile mailing aracılığıyla paylaşılmaktadır. Sosyal medya ve web sitesi üzerinden kurum/ firma katılımı takipçiler ve portal ziyaretçileri ile paylaşılmaktadır. Fuara katılarak ürün ve projelerinizle alakalı binlerce kişilik bir database’e ulaşım hakkı kazanmış olacaksınız.

• Türkiye ve Avrupa’dan fuarı ziyaret eden nitelikli ziyaretçiler ile verimli iş görüşmeleri yapılmasına zemin hazırlıyoruz. Dünyanın dört bir yanından fuarı ziyarete gelen profesyonellerle uzun soluklu iş birlikteliklerinin temellerini atabilirsiniz.

• Kültür miras sektörünü temsil eden bu platformda yer alarak markanızı ön plana çıkarabilir, sektör içerisinde bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

• Fuar içerisinde yer alan yan etkinliklere katılarak miras sohbetleri, workshoplar gibi takipçileriniz veya müşteri adaylarınıza mesajınızı iletebilir veya tanıtımınızı yapabilirsiniz.

• Standınızda veya fuar alanı içerisinde belirlenen noktalarda yeni ürünlerinizi sergileyerek hedef kitlenize ulaşma olanağına erişeceksiniz.

4500 m²

Fuar Alanı

120+

Katılımcı

7

Katılımcı Ülke

10.000+

Ziyaretçi

4500 m²

Fuar Alanı

120+

Katılımcı

7

Katılımcı Ülke

10.000+

Ziyaretçi

Katılımcı Olun

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu’nda
gerçekleşecek olan Heritage İstanbul’da yerinizi almak için bize ulaşabilirsiniz.